با اوجگیری مجدد کرونا استفاده از ماسک را جدی بگیرید(خرید ماسک)

کارت گارانتی برند بیورر

متن کامل

مشتری محترم برند beurer :

شرکتهای وارد کننده کالا یا نمایندگی آنها در داخل کشور ذیل چتر حمایتی قوانین ،موظف هستند جهت احقاق حقوق مصرف کنندگان کالا ،مرکز خدمات و پشتیبانی موثر و کارآمدی در کشور دایر نمایند.بنابراین فروش هر نوع کالا توسط شرکتهای خارجی در ایران منوط و مشروط به پشتیبانی و گارانتی و ارائه خدمات توسط خود یا نمایندگی فعال در داخل کشور میباشد.

سایت بیورر ایران نیز در پی احقاق این حق مسلم مشتریان و مصرف کنندگان محترم سالهاست که در عرضه کالای اصلی بیورر شامل برگه گارانتی پیشگام بازار بوده است بطوریکه ضمن قراردادن شماره تلفن های مرکز خدمات و گارانتی و حتی جوابگویی به تلفن های مشتریان در مورد خرابی دستگاهها،آموزش و غیره نیز از هیچ کمکی مضایقه ننمومده است. .

از طرفی طبق مفاد دستورالعمل اجرایی "ضوابط خدمات پس از فروش شرکت های تجهیزات پزشکی" و قوانین مطروحه در "قانون حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان " که سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان متولی آن میباشد، شرکت آرمین درمان نمایندگی کمپانی بیورر آلمان در ایران موظف است بدون فوت وقت نسبت به پذیرش مشتریان صاحب کالای برند بیورر که کارت گارانتی آن شرکت را دارند اقدام نماید.

در بررسی های بعمل آمده متاسفانه اخیرا مشاهده شده است که این شرکت(آرمین درمان) بعضا از قبول کالای دارای گارانتی خود به بهانه های واهی سرپیچی مینماید.

فلذا از این پس مشتریان محترم میتوانند در مواجه با اینگونه موارد سریعا شکایت خود را از طریق مجرای قانونی پیش بینی شده در سازمان حمایت از مصرف کنندگان و سایت www.tazirat135.ir ثبت نمایند تا در اسرع وقت پیگیری های قانونی معمول گردد.

 

همچنین مشتریان محترم میتوانند در صورت مشاهده اینگونه موارد از قسمت "تماس با ما " مراتب را گزارش نمایند تا سریعا پیگیری گردد.

 

با سپاس 

بیورر ایران

21 مهر 1400
تعداد بازدید: 1115
سایر اطلاعات
برای اطلاعات بیشتر به لینک مقابل مراجعه کنید: tazirat135.ir/

نظرات

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×