جمعه ها از "بیورآف" ما استفاده کنید

ماسک KN95 کودک با 5 لایه فیلتراسیون

متن کامل

قبل از همه گیری ویروس کرونا جامعه متخصص پزشکان و جراحان کشور و صد البته جهان بصورت سنتی مشتریان بازار ماسک های تنفسی بودند.

پزشکان عمومی و کلینیکی و پرستاران و کادر درمان از ماسک های سه لایه با یک لایه پارچه ملت بلون استفاده میکردند(برای مطالعه بیشتر در مورد خواص پارچه های ملت بلون و اسپان باند اینجا را مطالعه فرمایید) ولی با همه گیری سریع بیماری کوید 19 شوک بزرگی به جامعه مصرف کنندگان متخصص وارد شد.اکنون دیگر وقت آن رسیده بود تا فیلتراسیون ماسک ها ارتقاء یابد و همچنین درزها و منفذها بسته تر گردد.امروزه همزمان با چالش بیشتر بین جامعه دانشمندان ایمولوژی،پزشکی و دانشمندان طراحی تجهیزات پزشکی از یک سو و بیماری همه گیر کرونا از دیگر سو ماسک های تنفسی نیز بعنوان تنها سپر مطمئن در مقابل نفوذ ویروس به سیستم تنفسی انسان دچار تحول عظیم و وسیعی چه به لحاظ طراحی ظاهری جهت پوشش دهی بیشتر و چه به لحاظ طراحی ارگونومی بهتر شده اند.

همزمان دانشمندان علم مواد،روی پارچه های مورد استفاده در ماسک های تنفسی نیز تحقیقات وسیعی را صورت داده اند(برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید) و سعی شده ضمن تنفس پذیری بالاتر در استفاده طولانی مدت،فیلتراسیون آنها نیز ارتقاء یابد.

در حال حاضر شرکتهای سازنده ماسک های تنفسی چه داخلی و خارجی با استفاده از پارچه های نانو توانسته اند به فیلتراسیون بسیار بالای N99 دست پیدا کنند(برای مثال برندهای یحیی،ریما،بوفالو،فست در میان تولیدکنندگان ایرانی این تولیدات را ساخته اند و شما می توانید از اینجا آنها را خریداری کنید) که البته بخاطر فراوانی کم این پارچه های مرغوب و ساخت پر هزینه آنها،ماسک های نانو گران تر هستند.

در بعد طراحی انواع ماسک های تنفسی،علی رغم چند نوع طراحی برای ماسک های پوششی و تنفسی موجود در بازار(برای مطالعه بیشتر اینجا را کلیک کنید)ماسک تنفسی کاسه ای مدل  C-TYPE و V-TYPE مورد توجه و اقبال و پذیرش بیشتر جامعه جراحان و پزشکان خط مقدم مبارزه با همه گیری کوید 19 قرار گرفته است.

این انتخاب آگاهانه بیشتر بخاطر نوع ارگونومی و فیت شدن بهتر این نوع ماسک ها میباشد و اکنون با ورود به بازار ورژن های 5 و 6 لایه ماسک های KN95 به فیلتراسیون 95% ذرات 3/10 میکرونی رسیده ایم که عدد قابل قبولی میباشد.

اکنون شرکت طراحی و تولید ماسک های تنفسی انزانی یک گام بزرگ دیگر در پوشش دهی بهتر و جامعه هدف کودکان کشور در طراحی و قالب بندی این نوع ماسک برای کودکان 3 تا 8 سال برداشته است و ماسک کاسه ای KN95 با 5 لایه و شامل دبل ملت بلون وارداتی مرغوب را روانه بازار کرده است.

اکنون ما نیز بعنوان یک مرکز پیشرو در فروش کالای بهینه و به روز در کشور ضمن ارایه این کالا از شما مشتری محترم درخواست داریم لطفا فیدبک های خود در ارتباط با این کالا را از اینجا با ما در میان بگذارید یا در صفحه مربوط به کالا نظر خودتان را ثبت فرمایید.

28 مهر 1400
تعداد بازدید: 281
سایر اطلاعات
برای اطلاعات بیشتر به لینک مقابل مراجعه کنید: www.instagram.com/iranbeurer

نظرات

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×