اختلال در خطوط ثابت تلفنی شرکت لطفا با 09338397214 تماس بگیرید

سویه جدید امیکرون چقدر جدی است؟

متن کامل

بعد از گذشت تنها چند روز از شناسایی فردی که ناقل ویروس کرونا جدید با نام امیکرون میباشد دوره ویروس کرونا سویه دلتا پلاس و دلتا سپری شد و کشور با واریانت جدید این بیماری همه گیر آلوده شده است.

مثل سابق برای جلوگیری از گسترش این بیماری جدید میتوانید به رعایت نکات بهداشت و سلامت نظیر رعایت فاصله اجتماعی،استفاده از ماسک تنفسی مناسب و استاندارد،انجام واکسیناسیون اقدام فرمایید.

 

امروز تیتر تمام خبرگزاریها این است:

ماسک(اینجا را کلیک کنید) بزنید تا در امان باشید.

در مصاحبه ای که مورخ 29 آذرماه 1400 آقای بهرام عین اللهی وزیر بهداشت داشتند،مهمترین و بهترین راه مقابله با آن را " استفاده از ماسک " عنوان کردند.

 

 

متعاقب آن طی دستور العمل جدید ستاد ملی مقابله با کرونا کشور راهکارهای زیر برای مقابله با سویه جدید امیکرون پیشنهاد شده است:

استفاده از ماسک

رعایت فاصله اجتماعی

قرنطینه دو هفته ای و جلوگیری از ازدحام مردم

واکسیناسیون دوز سوم

 

با توجه به فصل سرد و احتمال وجود ویروس سرماخوردگی آنفولانزا،دلتا پلاس کرونا،امیکرون کرونا بنظر میرسد که علائم زیر را در مواجه با سویه امیکرون کرونا باید جدی گرفت:

الف - هرگونه آبریزش بینی،عطسه،سرفه

ب- هرگونه علائم تب

ج- هرگونه علائم درد(بدن درد،سر درد)

د- هرگونه علائم حاکی از احساس خستگی

 

کارشناسان سایت بیورر ایران از عموم هم وطنان درخواست مینماید به توصیه های وزارت بهداشت توجه کامل نمایند و از حضور بدون ماسک تنفسی در عرصه جامعه جدا خودداری کرده و از سفرهای غیر ضروری پرهیز فرمایند.

شما میتوانید برای خرید ماسک تنفسی از نوع FFP2-FFP3 و KN95-N99 و سه بعدی،3 لایه،4 لایه اینجا را کلیک کنید.

 

همچنین شما می توانید برای خرید دستگاه های کمک تنفسی و اکسیژن ساز اینجا،برای خرید دستگاه اکسیژن سنج یا پالس اکسیمتر اینجا،برای خرید تب سنج یا ترمومتر طبی اینجا،برای خرید دستگاههای ضد عفونی کننده اینجا،برای خرید کیت تست سریع کرونا یا رپید تست اینجا،برای خرید دستگاه فشارسنج اینجا،برای خرید محصولات گرمایشی مثل پتو برقی،تشکچه گرمایشی و لامپ مادون قرمز ضد درد اینجا را کلیک کنید.

مشتری گرامی:

ما در اینستاگرام بطور مرتب اطلاع رسانی و مسابقات مختلف داریم،از شما دعوت میکنیم از اینجا در صفحه ما عضو شوید و پیگیر مطالب علمی ،مسابقات و اطلاع رسانی محصولات جدید ما باشید.

 

با آرزوی سلامت و تندرستی برای شما

تیم محتوی بیورر ایران

 

 

4 دی 1400
تعداد بازدید: 208
سایر اطلاعات
برای اطلاعات بیشتر به لینک مقابل مراجعه کنید: www.instagram.com/iranbeurer

نظرات

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×