برای خرید محصولات ویژه مناسبتی اینجا را کلیک کنید

درباره سفارشات شما

                                مکانیزم کلی ثبت سفارش و ارسال کالا

شما با سايت اينترنتي فروش كالاي ابزار سلامت و ارتقای سطح زندگی بیورر تماس گرفته ايد .

1- اعتبار قیمت کالاها:

قيمت هاي فروشگاه به روز بوده و با خيال راحت مي توانيد سفارش اينترنتي خود را ثبت فرماييد.

در مورد خرید های عمده یعنی بیشتر از 25 عدد ،لطفا جهت دريافت تخفيف با واتساپ ما تماس حاصل فرمایید.  

 

2- نحوه خرید و تحویل کالا:

جهت آندسته از مشتریانی که یک قلم کالا خریداری می نمایند(مشتریان به اصطلاح خانگی) پس از ثبت سفارش،کالای مربوطه طبق روال و توسط پیک در تهران و پست سراسری یا سایر مسیرهای کالارسانی در شهرستانها تحویل می گردد.در شهرستانهای فاقد سیستم توزیع محلی بعد از هماهنگی لازم توسط اتوبوس ارسال و تحویل کالا تثبیت خواهد شد.

توجه بفرمایید مشتری ملزم به مطالعه مشخصات فنی و توضیحات در برگه فروش کالا در سایت میباشد و بعد از خرید مسئولیتی بعهده این فروشگاه نمیباشد.

جهت خدمت رسانی به مشتریان سازمانی که خریداران کالای عمده هستند نیز بعد از دریافت درخواست مربوطه ،مراحل صدور پیش فاکتور در اسرع وقت انجام خواهد گردید.

کلیه مشتریان فروشگاه می توانند در ساعات اداری با تماس با کال سنتر این فروشگاه از خدمات مشاوره ای ما بصورت رایگان بهره مند شده و حتی در ساعات غیر اداری پیغام صوتی خود را ضبط کنند تا پس از بررسی نسبت به مشاوره یا رسیدگی مطلوب اقدام بعمل آید.مشاوره کارشناسان ما در موضوع کالاهای موجود در سایت بوده و کارشناسان نسبت به اظهار نظر در مورد قیمت یا زمان احتمالی موجود شدن کالاهای ناموجود،قیمت کالاهای برندهای ناموجود،مشاوره جهت خرید از سایتهای دیگر و غیره هیچ توضیحی نخواهند داد.

**گارانتی و وارانتی:

کالاهای برند بیورر روی فروشگاه دارای برچسب مخصوص گارانتی از شرکت آرمین درمان و برندهای دیگر دارای تامین کنندگان خود بوده و طبعا مسائل مربوط به حوزه گارانتی-وارانتی بعهده شرکت صادر کننده گارانتی می باشد.

***نحوه برگشت کالا :

در صورتیکه کالای تحویل شده ایراد فنی دارد(کالا مشابه بوده و به اشتباه ارسال شده است،رنگ مورد نظر یا برند ارسال شده انتخاب شما نبوده است)، لطفا از بازکردن جعبه محتوی آن خودداری نموده و کالا را تا حداکثر  7 روز پس از خرید عودت دهید(در مورد خدمات الکتریکی به برچسب گارانتی روی جعبه کالا مراجعه نموده و با شرکت گارانتی کننده تماس بگیرید) در صورتیکه دستگاه شما بدرستی کار نمی کند یا ایرادی مشاهده می کنید لطفا با شرکت گارانتی کننده تماس بگیرید.

در صورت برگشت کالا،بدیهی است وجه کالا پس از تائید رسید کالا به انبار به حساب مشتری برگشت داده خواهد شد.

3 - ساعات کار و تعطیلات و آدرس فروشگاه :

فروشگاه اینترنتی بیورر همه روزه بدون تعطیلی به ثبت سفارشهای شما می پردازد ،فقط چون کادر اداری آن تابع شرایط عمومی کشور هستند روزهای تعطیلی کار نمی کنند بنابراین اگر سفارش خود را روزهای ما قبل تعطیلات ثبت کردید فردای تعطیلی ما آن را پردازش خواهیم کرد و بنابراین روز بعد از تعطیلی در تهران و فردای آن توسط سیستم توزیعی پست برایتان ارسال خواهد شد.

ساعات کار بخش مشاوره تلفنی و پذیرش ارسال تلفنی کالا:

همه روزه از ساعت 10 صبح لغایت 15عصر می باشد.  پنجشنبه ها تا 12 و روزهای تعطیل تعطیل است

 

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×