طرح فروش فوری تصفیه هوا اینجا را کلیک کنید

تب سنج دیجیتال کنترل ورودی ترمولیما

مدل: (TERMOLIMA)
برند: ایران
وضعیت: موجود
قیمت:  
7,000,000تومان5,900,000تومان

ترمومتر دیواری حرارتی تبسنج ترمولیما

دوربین تب سنج حرارتی بدن – دوربین تشخیص تب افراد برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا

 

توجه بفرمایید :

این دوربین بعلت تداخل مادون قرمز نور خورشید با سنسور دستگاه در محیط های باز(فضای باز)عملکرد دقیقی نخواهد داشت.

 

شرح کالا :

این تجهیز با استفاده تکنولوژی مادون قرمز درجه ی حرارت بدن افراد را زیر یک ثانیه از فاصله ی ۴۰ الی ۶۰ سانتیمتری اندازه گیری و روی صفحه نمایش خود نشان می دهد. دقت بالای اندازه گیری و کالیبره شدن اتوماتیک در محیط های‌ مختلف از بارزترین ویژگیهای این دوربین می‌باشد.

نصب سریع و عدم نیاز به اپراتور جهت استفاده  از این دوربین جهت اندازه گیری تب‌ باعث بالا رفتن ضریب  اطمینان و کاهش ریسک انتقال بیماریهای‌ ویروسی خواهد بود .

  این دوربین به هیچ سخت افزار و نرم افزار جانبی نیاز ندارد و  علاوه بر نمایش‌ درجه ی تب‌ روی نمایشگر خود دارای دو نشانگر سبز و قرمز نیز می باشد که در صورتیکه تب‌ فرد از ۳۸ درجه بالاتر باشد نشانگر قرمز به همراه بوق ممتد و اگر پایینتر از این عدد باشد نشانگر شبز روشن خواهد شد، که البته این عدد نیز قابل تنظیم می‌باشد. همچنین این دوربین می تواند با اتصال به گیت ورود مانع عبور افراد با تب بالا از گیت شود.

از آنجاییکه این دوربین قابلیت اتصال به باتری‌ و فندکی خودرو را دارد، می توان از آن در جاده ها و فضاهای باز نیز استفاده کرد.

بدنه ی محکم آلومینیومی و آزادی چرخش در زوایای‌ مختلف نیز از ویژگیهای این دوربین می‌باشد.

 

 • سنجش حرارت بدن از فاصله ۴۰ الی ۶۰ سانتیمتری
 • امکان ست پوینت و صدور فرمان الکترونیکی
 • زاویه تحت پوشش ۱۰درجه
 • دقت اندازه گیری ۰٫۲ درجه
 • زمان اندازه گیری زیر ۱ ثانیه
 • بدون نیاز به اپراتور و دارای پایه مخصوص نصب به دیوار یا گیت ورودی
 • کالیبراسیون اتوماتیک (در شرایط دمایی و روشنایی مختلف محیط )
 • بدون نیاز به سخت افزار و نرم افزار جانبی
 • دارای نشانگر قرمز و بوق جهت تعیین حرارت مجاز و غیر مجاز
 • دارای رله خروجی و قابلیت اتصال و سوئیچ گیت ورود( کارسازی شده داخل دوربین)
 • امکان تغدیه از آداپتور ۹ ولت
 • گارانتی یکساله

 

در مبحث تشخیص درجه حرارت بصورت غیر تماسی،مقدار فاصله جسم تا سنسور فاکتور بسیار مهمی است که هرچقدر فاصله کمتر باشد تششع اشعه فروسرخ(مادون قرمز) به سنسور بیشتر است بنابراین در سنجش تب انسان اینکه تب سنجی از چه فاصله ای انجام میشود بسیار مهم است. حال اینکه در این مورد که فرد بایستی جلو دوربین بایستد ممکن است شخصی در فاصله ۴۰ سانتی و شخص دیگر در فاصله ۶۰ سانتیمتری از سنسور بیاستد پس باید این اختلاف فاصله در عدد اندازه گیری شده لحاظ گردد .

 این کار در این تجهیز توسط سنسورهای فاصله سنجی با دقت چند میلیمتر  انجام میشود که باعث  افزایش دقت اندازه گیری در فواصل‌ مختلف میشود.

سنسورهای فروسرخ دارای زاویه دید ۴۵ درجه هستند که همین موضوع باعث ایحاد خطای اندازه گیری و پائین آمدن کیفیت دستگاه میشود که برای تنگ تر شدن این زاویه تحت پوشش لنز مخصوص در همین شرکت ساخته شد و با آزمایشات متعدد بهترین نوع لنز تولید و نتیجه مطلوب حاصل گردید. و زاویه تحت پوشش سنسور به ۱۰ درجه کاهش پیدا کرد.

این دوربین تب سنج دارای امکان تعریف نقطه ماکزیمم دما یا ست پوینت است . افرادی که درجه حرارت بالاتر از آن نقطه تنطیم دارند  چراغ قرمز رو بوق ممتد روشن میشود و نباید وارد ساختمان شوند . برای این منظور رله ۱۰ آمپری تعبیه شده که در مزان سنجش تب بالا این رله روشن میشود و مانع باز شدن گیت ورودی میگردد، زمان روشن ماندن رله نیز بین ۱ تا ۲۰ ثانیه  قابل تنظیم است .

همانطور که اشاره شد سنجش دما توسط اشعه فروسرخ انجام میگیرد ، میزان فرو سرخ نرمال در فضاهای مختلف متفاوت است، مثلا  هوای آفتابی با زوایه تابش مستقیم نور خورشید فرو سرخ بسیار بیشتری نسبت به اتاق تاریک یا نور مصنوعی دارد.  لذا لازم است برای بار اول پس از نصب مقدار دهی مناسب به دستگاه انجام شود تا عدد اندازه گیری دستگاه هواره صحیح باشد. برای این منظور منوی تنظیم تعبیه شده تا به آن بتوان آن مقدار را تنطیم نمود

همانطور که میدانید همه ی دماسنج های غیر تماسی درجه حرارت پوست را اندازه گیری میکنند ، حال آنکه ملاک تب سنجی  سنجش درجه حرارت خون می­باشد.  ممکن است به علتهای مختلف دمای پوست و خون یکی نباشد . مثلا  در تابستان بر اثر تابش خورشید ،پوست گرمتر از خون است یا در زمستان بعلت سردی هوا پوست بسیار سرد تر از خون است. لذا در منوی دستگاه ضریبی تعبیه شده تا با آن بتوان در فصول و شرایط محیطی مختلف  اختلاف دمای پوست با دمای خون را لحاظ کرد.

 

مزایا :

با کمک این ترمومتر میتوانید با ست کردن رله فرمان آن(که بصورت پیش فرض روی دستگاه قرارداده شده است) ارتباط با سخت افزارهایی مانند موارد زیر را برقرار نمایید:

اسپیکر جهت صدور آلارم

بسته شدن درب ورودی درصورت داشتن تب

 

ساخت ایران

یکسال گارانتی

برای اطلاعات بیشتر می توانید این محصول را در سایت اختصاصی آن مشاهده نمایید.

مشخصات اضافی محصول تب سنج دیجیتال کنترل ورودی ترمولیما

مشخصات
ملاحظات تخصصی
کاربرد محصول : تبسنجی ورودی ها
شرکت گارانتی کننده : سازنده
مشخصه الکتریکی : 9 ولت
قابلیت ویژه کالا : نصب روی دیوار یا روی پایه
در مورد این محصول : بدون نیاز به کالیبراسیون،بدون نیاز به نرم افزار
رنگ : طبق تصویر
مدت گارانتی : 1 سال
ساخت : شرکت دانش بنیان ایرانی
ارتباط با فروشگاه
صفحه اینستاگرام : www.instagram.com/iranbeurer
شماره واتس آپ پیگیری : 09338397215
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×