نمایندگی رایحه ادکلن های برند جهانی توسط بارگلو به ما اعطاء شد

جعبه ۱۰ عددی قرص ضدعفونی کننده کولرآبی

مدل: (Cooler-PAKGHADAM)
برند: ژاول پارت
وضعیت: موجود
بسته بندی:
قیمت:  
180,000تومان32,000تومان

جعبه قرص جوشان کولر هوای پاک 

این پک بصورت جعبه ۱۰ عددی قرص و شرینگ 6 عددی(حاوی 60 قرص) موجود است
مخصوص ضدعفونی قطعات و آب کولرهای آبی و دمش هوای ضد ویروس و آنتی باکتریال و تمیز

دارای سیب سبز سلامت

 

 

ضدعفونی کننده کولر ژاول پارت به صورت قرص جوشان تولید شده است. این قرص فواید متعددی برای دستگاه‌های کولر آبی دارد. با استفاده از قرص جوشان ژاول پارت پمپ، شناور، بدنه و دیگر قطعات کولر افزایش عمر قابل توجهی پیدا می‌کنند. با استفاده از این قرص جلبک، باکتری، کپک و ویروس در آب کولر، کانال‌ها و دریچه‌ها از بین می‌روند. همچینین این قرص‌ها عملیات شوره‌زدایی از پوشال و بدنه کولر را به راحتی انجام می‌دهند. با استفاده از قرص جوشان ضدعفونی کننده کولر ژاول پارت  بوی نامطبوع کولرهای آبی از بین رفته و هوای خروجی کولر کاملا ضدعفونی می‌شود.

 

دامنه اثربخشی:

قرص جوشان ضدعفونی کننده سطوح ژاول پارت  جهت حذف این موارد کاربرد دارد:

  • انواع ویروس(آنفلوانزا نوع A و H1N1 و کرونا ویروس و…)
  • باکتری‌های گرم منفی و مثبت از جمله اشرشیاکلی، استرپتوکوکوس فکالیس، استرپتوکوکوس سوبرینوس، سالمونلا، مزوفیل‌های هوازی
  • قارچ‌ها
  • کپک مخمرها
  • جلبک‌ها
  • اسپورها
  • میکروارگانیسم‌های حصبه، وبا، اسهال خونی
  • ویروس عامل هپاتیت

ویژگی‌ها:

از ویژگی‌های مهم قرص جوشان ژاول پارت ضدعفونی کننده سطوح، حجم کم و سهولت نگهداری آن است. خصوصیت دیگر این قرص‌ها امکان نگهداری و انبار آن‌ها به مدت زمان طولانی است. این قرص‌ها تا سه سال پس از تولید قابلیت استفاده داشته و تمامی خواص خود را حفظ می‌کنند. طرز تهیه آسان محلول ضدعفونی کننده با این قرص‌ها نیز از مزایای دیگر آنها است. کافی است قرص را در میزان مشخص شده آب بیندازید و تا حل شدن قرص صبر کنید. ماندگاری کلر آزاد شده از محلول ساخته شده با این قرص‌ها بر روی سطوح بیش از دو ساعت ماندگاری دارد. درحالی که این زمان در محلول‌های تهیه شده بر پایه الکل تنها ۱۵ دقیقه است. برای استفاده از قرص‌ها از بروشور داخل جعبه قرص استفاده نمایید یا از اینجا این بروشور را دانلود کنید. 

مجوزها:

قرص جوشان ژاول پارت دارای مجوزهای WHO (سازمان بهداشت جهانی)، FDA (سازمان غذا و داروی یالات متحده آمریکا)، CDC (مرکز کنترل بیماری‌های ایالات متحده آمریکا) و EDA (حفاظت محیط زیست اروپا) برای ماده موثره(ماده اصلی استفاده شده در تولید این محصول) است. این محصول همچنین مجوز سازمان استاندارد و مجوز سازمان غذا و داروی جمهوری اسلامی ایران را دارد. این محصول با پروانه بهداشتی ۵۶/۱۴۸۱۳ در ایران تولید شده است.

هر قرص جوشان ژاول پارت حاوی ۵۰۰ میلی گرم کلر آلی است که غلظت محلول تهیه شده را به ۵۰۰ppm می‌رساند.

روش کار :

موقع راه اندازی کولر برای بار اول :

یک تا چهار قرص با توجه به حجم مخزن و رسوب باقی مانده در داخل مخزن آب بیاندازید و سپس فقط پمپ آب را روشن کنید تا 20 دقیقه کار کند و پوشال را خیس کند.سپس آب داخل تشتک کولر را خالی کنید تا چرمهای موچود از بین برود و کولر را مجددا آبگیری کنید و 2 تا 4 قرص با توجه به حجم کولر در داخل آب بیندازید و پس از حل شدن قرص ها کولر روشن کنید.

هر 15 روز یکبار دو قرص در داخل آب بیندازید و خواهید دید پوشالها کاملا سفید و بدون جرم و قطعات کولر بدون رسوب شده و هوای دمش هم کاملا پاک و عاری از ویروس و باکتری و ریز ذرات خطرناک خواهد بود.

در سرویس سالیانه اگر در انتهای فصل گرما آب کولر را خالی کرده و روی کولر را کاور کنید سال بعد نیازی به تعویض پوشال نخواهید داشت.

برای اطلاعات بیشتر می توانید این محصول را در سایت اختصاصی آن مشاهده نمایید.

مشخصات اضافی محصول جعبه ۱۰ عددی قرص ضدعفونی کننده کولرآبی

مشخصات
ملاحظات تخصصی
کاربرد محصول : ضد جلبک،شوره زدا،مخصوص کولر آبی
قابلیت ویژه کالا : ضد عفونی کننده هوا
در مورد این محصول : از بین برنده ویروس و باکتری معلق در هوا
اندازه : قرص جوشان
ساخت : ایران
ارتباط با فروشگاه
صفحه اینستاگرام : www.instagram.com/iranbeurer
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×