شماره های جدید ما: 02188814283 الی 4 می باشد

رول کاور کفش حرارتی PVC مدل 1000 تایی

مدل: (PVC1000 COVER ROLE)
برند: ساخت چین
وضعیت: موجود
قیمت:  
1,900,000تومان1,700,000تومان
رول کاور کفش حرارتی PVC مدل 1000 تایی

رول دستگاه کاور کفش حرارتی از نوع PVC مرغوب

مخصوص دستگاه : کاور کفش حرارتی مدل  APA-46C

 

رول PVC مخصوص استفاده در دستگاه کاور کفش حرارتی میباشد.این رول میتواند 500 جفت کفش را کاور نماید و به راحتی میتوان آن را بر روی دستگاه سوار کرد.با استفاده از این رولها دیگر دردسر های استفاده از کاور های قدیمی را نخواهیم داشت و دستگاه کاور نیز جمع و جور تر خواهد بود.این محصول به صورت کامل بوده و فقط کافیست رول تمام شده قبلی را خارج کرده و رول جدید را جایگزین نموده و دستگاه آماده استفاده می باشد.در هر کارتن مادر 4 رول موجود می باشد(مهم : طریقه قرار دادن رول درون دستگاه کاور کفش حرارتی بر روی بدنه دستگاه وجود دارد . در صورت اشتباه قرار دادن به موتور دستگاه فشار می آید)این رول PVC میتواند 1000 عدد نایلون کاور کفش یکبار مصرف تولید کند و یا اینکه 500 جفت کفش را کاور نماید.از این رول در دستگاه های کاور کفش حرارتی که نوع جدید از دستگاه های کاور زن کفش میباشد استفاده میشود.

تفاوت رول کاور کفش حرارتی خارجی PVC با نایلون کاور کفش در چیست و کدام بهتر است؟

با ظهور بیماری کرونا بسیاری از مردم با محصول کاور کفش آشنا شده اند. این وسیله برای جلوگیری از انتقال آلودگی به محیط های مختلف میباشد. چندین مدل از این محصول در بازار موجود میباشد.

نایلون کاور کفش یکبار مصرف: این نایلون ها که از جنس PE میباشد به صورت فله ای به فروش میرسد و برای استفاده از آنها باید از دست استفاده شود. در واقع بزرگترین ایراد این نالون ها همین استفاده از دست میباشد اما در کنار این ایراد دو مزیت اصلی آنها یعنی قیمت و کیفیت را نیز نمیتوان در نظر نگرفت.

کاور کفش دستگاه اتوماتیک: این دستگاه میتواند از یک نوع کاور کفش مخصوص استفاده کند. کاور کفش اتوماتیک از یک خشاب کاور برای کاور نمودن کفش های کاربران خود استفاده میکند. این خشاب ها به راحتی در دستگاه کاور زن کفش قرار میگیرند. قیمت نسبتا بالا یکی از معایب آنها است.

رول کاور کفش حرارتی خارجی PVC: در نهایت رول کاور کفش حرارتی در این لیست قرار میگیرد که میتوان به راحتی آن را در دستگاه کاور کفش حرارتی مورد استفاده قرار داد. از رول مورد نظر میتوان برای کاور نمودن 500 جفت کفش یا 1000 عدد کفش استفاده کرد.

این رول از جنس PVc است و با استفاده از گرمای دستگاه ها مورد نظر میتوانند کفش ها را کاور نمایند.

قرار دادن این رول در داخل دستگاه بسیار ساده است و این میتواند یکی از بهترین مزیت های این رول باشد و همچنین کیفیت آن را نیز میتوان در کنار این مزیت قرار داد.

نمونه ایرانی این کاور نیز موجود است که تقریبا قیمت آن نصف نمونه خارجی است. اما کیفیت رول خارجی بسیار بالاتر است و همچنین برای رول ایرانی باید از یک قطعه کناری استفاده کنید تا دستگاه دچار مشکل نشود

 

 

مشخصات تکمیلی رول کاور حراتی:

جاگیری کم و بهینه

جازدن راحت در دستگاه

مقاومت بالا

فرم پذیری مطلوب

بدون درز و شکاف

بهداشتی

 

برای اطلاعات بیشتر می توانید این محصول را در سایت اختصاصی آن مشاهده نمایید.

مشخصات اضافی محصول رول کاور کفش حرارتی PVC مدل 1000 تایی

مشخصات
ملاحظات تخصصی
مشخصه الکتریکی : ندارد
کاربرد محصول : مخصوص دستگاه کاور زن کفش
در مورد این محصول : 1000 عدد کفش
ارتباط با فروشگاه
صفحه اینستاگرام : www.instagram.com/iranbeurer
سایر محصولات مرتبط با این محصول
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×