برای مقابله با تب دنگی(کلیک کنید)

واتر جت با 7 سری بی ول مدل WI-922

مدل: (WI-922)
برند: بی ول | b.well
وضعیت: موجود
قیمت:  
4,600,000تومان4,345,000تومان
واتر جت با 7 سری بی ول مدل WI-922

آبفشان دهانی واتر جت دندان بی ول مدل WI-922

دارای راندمان بالاتر از مسواک و نخ دندان

دارای قدرت بهینه 720 KPA

دارای عملکرد سه گانه

دارای 7 عدد نازل مستقل

دارای 10 لول قابل تنظیم شدت

دارای مخزن 600 میلی لیتری

دارای چرخش 360 درجه

دارای دو سال گارانتی تعویض

دارای آدابتور و باتری شارژی داخلی

دارای 7 سری متفاوت جهت کاربرد های مختلف (برس نازل شستشو ، ایمپلنت ، ارتودنسی ، استاندارد ، تمیز کننده زبان ، پریودیشال )

 

لثه و دندان همچون اعضای دیگر بدن انسان بسیار مهم میباشد.داشتن دندانی سالم و بدون مشکل سبب میشود تا فرد بتواند مواد غذایی لازم بدن را به درستی بجود و انرژی لازم را برای بدن خود تامین نماید.از طرفی عنصر زیبایی و لبخند با دندانها به ما هویت میدهد و اهمیت به بهداشت دهان و دندان یکی از مهمترین مباحثی است که امروزه باید به آن توجه نمود.سفارش پزشکان و دندان پزشکان بر لزوم رسیدگی به دندان بسیار زیاد است.در هربار که فرد با دهان و دندان خود تغذیه میکند، مقداری آلودگی در دهان خود باقی میگذارد.عدم شست و شو و رسیدگی به دهان و دندان میتواند زمینه ساز انواع بیماری ها ی لثه، دندان و حتی داخلی شود.بوی بد دهان، درد لثه و عصب ها، خون ریزی های داخل دندان، زردی دندان ها، عفونت و چرک و غیره میتواند از انواع امراض دهانی باشند.بی ول اکنون بصورت پرتابل در اختیار شماست تا یک مرحله از نخ دندان جلوتر روید و بصورت کاملا حرفه ئی دندان و لثه خود را پاکیزه نمایید. افراد بعد از انجام ارتودنسی به علت  سخت‌تر شدن پروسه پاکسازی، با مشکل تمیز کردن دهان خود مواجه می‌شوند‌؛ زیرا باکتری ها در بین ارتودنسی آنها پتانسیل بیشتری برای رشد و تکثیر دارند و غفلت از آنها باعث پوسیدگی دندان‌ها و التهاب لثه می شود.تمیز کننده پیشرفته دهان و دندان بی ول مدل WI-912 که شیه به نخ دندان آبی عمل میکند ، با میزان پاشش آب 1852 بار در دقیقه، و محدوه فشار آب از 30 الی 120 پاسکال و داشتن 7 سری یک دستگاه کامل و حرفه‌ای برای تمیز کردن دندان و دهان شما می‌باشد. سری‌های همراه این دستگاه شامل دو سری استاندارد (برای استفاده عمومی)، یک سری زبان شور، یک سری ارتودنسی ( برای تمیز کردن بریس‌ها) و یک سری پریودنتال (جرم گیر) است که با قابلیت چرخش 360 درجه سری‌ها برای افرادی که دارای اورتودنسی، روکش، ايمپلنت و دندان مصنوعی می باشند و یا نخ دندان کشيدن را سخت می دانند بسيار ایده آل است.

این دستگاه نسبت به سایر واترجت ها بسیار کم صدا می باشد. این محصول قابلیت شارژ بی سیم را داشته و با توجه به ابعاد و طراحی خود قابل حمل بوده و امکان همراه بردن دستگاه در مسافرت را برای شما و تمام افراد خانواده خود فراهم می آورد. واترجت بی‌ول WI-922 برای دندان های حساس دارای عملکرد نرم، برای تمیزی و بهداشت بیشتر دارای عملکرد نرمال و عملکرد ضربه ای برای ماساژ درمانی لثه می باشد.

 

برخی "سوال و جواب" هایی که به شما در خرید واتر جت کمک میکند:

1) واترجت چیست؟

واترجت دستگاهی است که با استفاده از فشار آب و سری‌های مخصوص خود، پلاک ها و ذرات باقی مانده ریز غذا بین دندان ها و زیر لثه های شما را تمیز کرده و مانع از پوسیدگی و خرابی دندان‌ها با راندمان بالاتر از نخ دندان و مسواک می شود.

2)‌واترجت بی ول مدل 922 مناسب چه افرادی می‌باشد؟

آبفشان دهانی بی ول مناسب افرادی است که با توجه به شرایط کاری و زندگی خود در حال سفر بوده و میخواهند یک واترفلوسر کامل با موتور قوی به همراه داشته باشند.

3)‌فشار آب در واترجت‌ها به چه معناست؟

به میزان شدت آب خارج شده از سر نازل محصول گفته می‌شود.

4)‌پاشش آب در واترجت‌ها به چه معناست؟

به آهنگ تولید قطرات آب و فرود آنها بر دندان شما گفته می‌شود که شدت آن با توجه به میزان فشار آب دستگاه می‌باشد.

5)‌چرا استفاده از واترجت برای کسانی که ارتودنسی کرده اند ضروری است؟

افراد بعد از انجام ارتودنسی به علت سخت‌تر شدن پروسه پاکسازی، با مشکل تمیز کردن دهان خود مواجه می‌شوند‌ زیرا باکتری ها در بین ارتودنسی آنها پتانسیل بیشتری برای رشد و تکثیر دارند و غفلت از آنها باعث پوسیدگی دندان‌ها و التهاب لثه می شود.

6)‌میزان پاشش آب بی ول مدل WI-922 چقدر می‌باشد؟

1420 پالس در دقیقه میباشد

7)‌ آیا میتوان از دهانشویه هم در این محصول استفاده نمود؟

بله، اما در صورت استفاده از دهانشویه امکان ایجاد رسوب را در تانک دستگاه شما بالا می‌برد پس بعد از استفاده از دهانشوییه، مخزن دستگاه خود را پر از آب کرده و اجازه دهید تا دستگاه برای تمیز شدن مجدد خالی کار کند.

8) منبع تغذیه بی ول مدل WI-922 چه می‌باشد؟

باتری قابل شارژ

9)سری استاندارد برای چیست و چگونه باید از آن استفاده کنم؟

این سری برای استفاده روزمره بوده و بین دندان ها و زیر خط لثه را تمیز می‌کند تا از بیماری‌های لثه جلوگیری کند. برای استفاده از این سری، از دندان های عقب شروع کنید و خط لثه را دنبال کنید، مکث کوتاهی بین دندان ها داشته باشید و نوک نازل را با زاویه 90 درجه به سمت خط لثه هدف بگیرید سپس نوک آن را کمی دور از لثه نگه دارید تا جریان آب بتواند پلاک ها و ذرات ریز غذا را از بردارد.

10) سری ارتودنسی برای چیست و چگونه باید از آن استفاده کنم؟

سری ارتودنسی دارای یک برس مخروطی شکل میباد و برای حذف پلاک از بریس‌ها و ارتودنسی کمک میکند. برای استفاده از این سری، به آرامی نوک آن را در امتداد خط لثه بلغزانید، مکث کوتاهی کنید تا ناحیه بین دندان ها و اطراف را به آرامی برس بزنید، سپس به سراغ دندان بعدی بروید.

11)سری پریودنتال  برای چیست و چگونه باید از آن استفاده کنم؟

این سری برای جرم زدایی استفاده می‌شود. فشار را روی کمترین میزان تنظیم کنید. برای استفاده از این سری، نوک نرم را روی دندان با زاویه 45 درجه قرار دهید و به آرامی نوک آن را زیر خط لثه و داخل پلاکت قرار دهید،بهتر است میزان فشار آب را جهت استفاده این سری در درجات پایین تر قرار دهید.

12) سری زبان شور برای چیست و چگونه باید از آن استفاده کنم؟

شکل این سری شبیه قاشق می‌باشد. باکتری‌های زبان را از بین برده و از بو بد دهان جلوگیری می‌کند. برای استفاده از این سری، فشار را روی کمترین میزان تنظیم کنید. پاک کننده زبان را در مرکز زبان خود، تقریباً تا نیمه عقب قرار دهید و دستگاه را روشن کنید و نوک آن را با فشار کم به جلو بکشید. برای تمیز کردن نواحی مورد نظر زبان عملکرد را تکرار کنید. در صورت تمایل می توانید فشار آب را افزایش دهید.

 

از جمله مراقبت هایی که برای بهداشت دهان و دندان توصیه میگردد عبارتند از:

  • مراجعه مکرر یا هر شش ماه یک بار برای بررسی مشکلات دهان و دندان به دندانپزشک
  • استفاده از خمیر دندان های معتبر و قابل قبول که اثر خوبی روی لثه،زبان و دندان دارند
  • استفاده از مسواک هایی با درجه سفتی متوسط و تعویض سری مسواک ها به صورت کوتاه مدت
  • شست و شو لثه ها با محلول های آب نمک یا جوش شیرین

 

مشخصات فنی دستگاه واتر جت دندان بی ول مدل WI-922

دارای حالت اسپری قابل انتخاب

دارای ظرف مخصوص برای نازل ها

ظرفیت مخزن : (600) میلی لیتر

قابلیت شارژ مجدد جهت استفاده

دارای 2 دهانه با رنگ های متنوع

دارای عملکرد 3 گانه :

نرمال : شست و شو و بهداشت روزانه و نرمال

نرم : برای دندان های حساس

ضربه ای : جهت ماساژ‌ لثه ها

میزان پاشش آب 2000 بار در دقیقه

دارای پایه ضد لغزش و شلنگ بلند

دارای 7 نازل : سه نازل استاندارد برای مراقبت از حفره دهان، نازل مخصوص زبان و بوی دهان، نازل براکت ارتودنسی، نازل لثه پریودنتال و نازل ایمپلنت، پُل، تاج و روکش

موارد استفاده از دستگاه واتر جت دندان :

این دستگاه برای افرادی که دارای اورتودونسی، روکش، ایمپلنت، دندان مصنوعی و یا پروتزهای اورتودنسی می باشند و یا نخ کشیدن را سخت می دانند بسیار مناسب است.

طریقه استفاده از دستگاه واتر جت بی ول:

دستگاه شستشوی دهان و دندان بی ول مدل WI-922 با فشار دادن دکمه‌ی فشاری روی دسته‌ی آن آب را فشار بالا و مناسب پمپاژ می‌کند و این آب از دهانه نازل بصورت متمرکز و هدفمند با فشار نسبتا بالایی به سطح و شکاف میانی دندان برخورد کرده تمام جرم ها را میکند.آبفشان دهانی قادر است به نحو مطلوب و با کیفیت زبان،دندانها و لثه را پاکسازی نماید

برای اطلاعات بیشتر می توانید این محصول را در سایت اختصاصی آن مشاهده نمایید.

مشخصات اضافی محصول واتر جت با 7 سری بی ول مدل WI-922

مشخصات
ملاحظات تخصصی
استاندارد اروپا : CE و FDA امریکا دارد
مشخصه الکتریکی : آداپتور 8.4 ولتی،1 آمپر DC یا باتری داخلی 1650 میلی آمپر ساعت
مدت گارانتی : 24 ماه دارد
کاربرد محصول : بهداشت دهان و دندان
رنگ : طبق عکس موجود در سایت
رده سنی مورد استفاده : بزرگسالان آقا و خانوم
محصول چقدر پر فروش است : بسیار پر فروش
مناسب برای استفاده در : منزل،مسافرت و محل کار
قابلیت ویژه کالا : پرتابل دارای سری های مختلف
در مورد این محصول : دارای دارای پایه ضد لغزش و شلنگ بلند
ساخت : سوئیس
ارتباط با فروشگاه
شماره واتس آپ پیگیری : 09338397215
گارانتی
دوسال :
کاتالوگ دستگاه
سایر محصولات مرتبط با این محصول
4,600,000تومان4,345,000تومان
5,500,000تومان5,100,000تومان
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×