برای خرید محصولات ویژه مناسبتی اینجا را کلیک کنید

فشارسنج دیجیتال بازویی امرن مدل M7

مدل: (M7 OMRON)
برند: امرن | OMRON
وضعیت: موجود
قیمت:  
6,600,000تومان5,750,000تومان

فشارسنج بازویی دیجیتال امرن ژاپن مدل M7 OMRON

دارای 200 حافظه برای دوکاربر و نمایشگر بزرگ

دارای بلوتوث و انتقال اطلاعات نرم افزاری

دارای کارکرد اتوماتیک و محاسبه میانگین

دارای کاف فنری فری سایز

 

شرکت ساخت تجهیزات پزشکی امرن ژاپن از پیشتازان بازار مخصوصا در حوزه تولید انواع دستگاه فشار خون خانگی و دارای دقیق ترین دستگاه های فشارسنج دیجیتالی می باشد.علاوه بر عرضه فشارسنج های دیجیتال از دیگر محصولات این برند جهانی می توان به دستگاه تست قند خون ، دستگاه سنجش چربی ، نبولایزرهای خانگی و بیمارستانی ، الکترو کاردیوگراف ، دستگاه های تنس ، دستگاههای ترمومتر طبی ،انواع گام شمار و ترازوهای دیجیتالی اشاره کرد. دستگاه های ساخت امرون  به دلیل دقت بالا و عمر طولانی، از محبوبیت بالایی در سراسر دنیا برخورند و مفتخریم با عرضه آنها گامی دیگر در جهت ارتقاء سلامت شما برداریم.

 

   برای دانلود کاتالوگ کامل این دستگاه اینجا را کلیک کنید

 

 

 

 

 

فشار سنج دیجیتال بازویی امرن M7 بسیار دقیق و سریع!

 دستگاه فشارسنج بازویی دقیق امرن M7  محصول دقیق از کلکسیون فشارسنج های بازویی امرون است که با قابلیت اتصال و ارسال اطلاعات فشار خون از طریق بلوتوث، به اپلیکیشن Omron Connect نتایج حاصل از اندازه گیری را ثبت می کند. از این طریق می توانید سوابق فشار خونتان را به اطلاع پزشکتان برسانید.

 

نکات مهم و معرفی قابلیت های فنی و رقابتی فشارسنج پیشرفته امرن ژاپن مدل M7

دستگاه فشارسنج امرن M7 دارای تاییدیه بالینی از مرجع بین المللی WHO است :

 دارای تاییدیه بالینی استاندارد جهانی : ESH2010

تاییدیه بالینی مذکور علاوه بر اسم تخصصی و کلینیکال خود، اطمینان خاطری است که هر کالای پزشکی می بایست به کاربر ارائه دهد.این سری از فشارسنج های امرن، دارای تاییدیه بالینی می باشد چون موفق شده است اطمینان متخصصان را در چند زمینه اساسی کسب نماید و بنابراین میتوان به جد گفت که تشخیص هر آنچه مربوط به قلب  شماست را به بهترین نحو انجام خواهد داد و تمام مراحل تشخیص فشار خون و ضربان قلب و آریتمی کاملا امن و بدون کمترین عوارض جانبی صورت خواهد گرفت و امرن موفق به کسب تمامی استانداردهای مورد نیاز کنترل کیفی پس از طراحی گردیده و سپس محصول خود را به مرحله تولید انبوه در سرتاسر جهان رسیده است.

این تاییدیه چیست و اهمیت آن برای چه کسانی بیشتر است :

زنان باردار بخاطر داشتن 2 نبض یکی جنین یکی مادر

زنان مبتلا به پره اکلامپسی (فشارخون بالای پس از زایمان)

افراد مبتلا به انواع دیابت 

افراد دارای لرزش بدن به صورت غیر ارادی

افراد مبتلا به بیماری های کلیوی

دستگاه فشارسنج امرن M7 دارای ردیاب فشار خون بالای صبحگاهی (هیپرتانسیون) است:

هیپرتانسیون صبحگاهی (فشارخون بالا در هنگام صبح) عارضه ای است که با وجود اهمیت بالای آن کمتر مورد توجه قرار می گیرد اما شرکت امرن با اطلاع از اهمیت فوق العاده این موضوع با بررسی و کنترل این عارضه، تکنولوژی هوشمندی در این سری از فشارسنج های خود تعبیه نموده است . این تکنولوژی به شما کمک میکند هر آنچه را که برای حفظ سلامتی شما نیازمند بررسی و کنترل می باشد و در عین حال از توجه شما به دور مانده است مد نظر قرار دهید.

روش کار این تکنولوژی : 

 دریافت و ذخیره فشار خون سیستولیک (سیستولی) و فشار خون دیاستولیک (دیاستولی) کاربر و بررسی و کنترل میزان و میانگین این دو نوع فشار (فشار خون در زمان انقباض قلب) و (فشار خون را در زمان آرامش قلب) و سپس هشدار به کاربر در صورت رسیدن به این نتیجه که کاربر دچار عارضه هیپرتانسیون صبحگاهی گردیده است.

دستگاه فشارسنج امرن M7 دارای تکنولوژی فوق پیشرفته تشخیص خطر سکته مغزی است:

در افراد دارای عارضه قلبی، فشارخون بالای مزمن می تواند هشداری باشد جهت بروز ناگهانی سکته مغزی که خود میتواند مشکل جدیدی ایجاد کند شما بعنوان یک کاربر باید بدانید که :

خونریزی اولیه مغزی، به دلیل فشار خون بالا وخیم ترین گونه سکته مغزی می باشد و همینطور فشار خون بالای مزمن و تغییرات تخریبی دیواره سرخرگ ها، علت اصلی سکته مغزی است.

با خرید این سری از دستگاه های فشارسنج امرن می توانید با یک تیر دو نشان بزنید اولا دستگاهی هوشمند که در کنار اندازه گیری میزان فشارخون شما ، هشداردهنده ای بسیار سختگیر جهت جلوگیری از عارضه سکته مغزی می باشد را به خانه برده اید.

دستگاه فشارسنج امرن M7 دارای تکنولوژی پیشرفته تشخیص و هشدار (AFIB OR AF) است :

(AFIB OR AF) را بشناسید تا زنده بمانید

(AFIB OR AF) با نام فارسی فیبریلاسیون دهلیزی، بیماریی است که صرفآ با ایجاد اختلال در ضربان قلب شما شما را به خطر می اندازد این بیماری بسیار خطرناک می باشد زیرا باعث افزایش میزان خطر سکته مغزی و نارسایی قلبی می گردد و به زبان ساده تر، فیبریلاسیون دهلیزی، همان ضربان قلب منظم و نامنظم شماست.

دیگر نگران این نباشید که (AFIB OR AF) شما را غافلگیر کند زیرا دستگاه فشارسنج جدید امرن سری M7 ، قبل از بروز این عارضه خطرناک آنرا تشخیص داده و در زمان مناسب به کاربر هشدار می دهد.

روش کار این تکنولوژی : 

تشخیص (AFIB OR AF)، توسط سیستم هوشمندی که به همین منظور طراحی گردیده است به صورت خودکار و در طی (3) مرحله انجام می گیرد :

ابتدا و برای اولین بار فشار خون شما سنجیده میشود و سپس دستگاه (30) ثانیه مکث خواهد کرد و باز هم فشار شما سنجیده می شود و دستگاه مجددا (30) ثانیه به بررسی خود ادامه داده و به شما استراحت می دهد(این مراحل سه گانه جهت تشخیص آریتمی قلب شما ضروری است و کاملا حرفه ای صورت خواهد گرفت) و در پایان فیبریلاسیون دهلیزی شما آماده است .

پس از تشخیص فیبریلاسیون دهلیزی توسط دستگاه فشارسنج M7، یک نماد در صفحه (LED) دستگاه فشارسنج نمایش داده می شود و کاربر به سرعت متوجه وجود یک اختلال در بدن خود خواهد شد.(به بروشور فارسی دستگاه مراجعه کنید)

 

سایر خصوصیات  فنی با اهمیت برای دستگاه فشارخون امرن سری M7:

فشارسنج بازویی امرن OMRON مدل M7 دارای کاف فنری (کامفورت – COMFORT) :

شاید تجربه استفاده از انواع کاف فشارسنج را داشته باشید.کافی که کاملا بازوی شما را در راحتی کامل احاطه کند، از بهترین ویژگی های یک دستگاه فشارسنج است.این ویژگی علاوه بر ایجاد راحتی برای کاربر، به شما اطمینان می دهد که میزان خطا در اندازه گیری فشارخون شما به حداقل میزان ممکن رسیده است.

دارای سیستم های تشخیص، کنترل و هشدار هوشمند به شرح زیر :

تشخیص و کنترل هوشمند فشارخون بالا 

تشخیص و کنترل خطر قلبی عروقی

تشخیص حرکت بدن و هشدار به کاربر

تشخیص و هشدار ضربان قلب بالا به کاربر

تشخیص و کنترل سطح فشار خون با شاخص های استاندارد سلامتی

دارای فناوری بلوتوث (BLUETOOTH) جهت اتصال به نرم افزار OMRON :

فشارسنجی با آخرین تکنولوژی روز دنیا، بدون اتصال به گوشی های هوشمند شاید مقبول نظر همه کاربران نباشد.

شما می توانید دستگاه M7 خود را توسط بلوتوث به نرم افزاری که از طریق فروشگاه های مخصوص سیستم عامل های ANDROID & IOS دانلودکرده اید، متصل نمایید.

کاربرد اتصال به نرم افزار امرن چیست :

شاید نتوانید فشارسنج خود را همیشه و در همه حال با خود جابجا نمایید، اما مطمئنآ بدون گوشی همراه خود جایی نخواهید رفت.هر جا که باشید با مراجعه به نرم افزار امرن موجوددرگوشی همراه خود می توانید به سوابق فشار خود دسترسی داشته باشید(به ویژه اگر تحت نظر پزشک خود هستید) هر زمان تمایل داشتید توسط پزشک خود ویزیت شوید آن را در اختیار وی قرار دهید.

اطلاعات مربوط به شاخص های سلامتی شما که فشارخون هم جزئی از آن است، در گوشی هوشمند شما موجود است و بنابراین کافیست این اطلاعات را برای پزشک خود ارسال کنید تا در اسرع وقت آنلاین ویزیت شوید.

این فشارسنج دارای فناوری (INTELLISENSE) است:

فناوری (INTELLISENSE) چیست و چرا باید برای شما مفید باشد:

زمانیکه فشارسنج بازرویی و دارای کاف را برای خرید در نظر می گیرید، به احتمال زیاد مهمترین دغدغه شما نحوه صحیح بستن کاف به دور بازو خواهد بود بنابراین وجود این فناوری برای رفع دغدغه شماست این فناوری بسیار هوشمند، صرفا به این دلیل طراحی گردیده است تا کاف دستگاه فشارسنج، متناسب با وضعیت فشار خون کاربر، فشار وارد کرده و سپس اتوماتیک تخلیه شود.

فواید تکنولوژی اینتلیسنس چیست:

1 – افزایش دقت اندازه‌گیری در سنجش فشارخون کاربر

2 – کاربرد بسیار آسان برای کاربر به دلیل اینکه این روند کاملا اتوماتیک طی خواهد شد.

دارای حافظه ذخیره سازی با (100) جایگاه :

مادامی که سخن از قابلیتی با نام کنترل فشارخون، توسط دستگاه فشارسنج به میان آید، نیاز به حافظه ای جهت ثبت وقایع کاملا احساس خواهد شد.

دستگاه فشارسنج بازویی امرن مدل M7 همانند یک امانت دار مطمئن، تمامی وقایع مربوط به فشار خون شما را با ذکر ساعت و تاریخ ثبت و نگهداری خواهد کرد.

حافظه ای با (100) جایگاه برای همین منظور طراحی شده است و شما می توانید با مراجعه به حافظه دستگاه فشارخون خود را تحت کنترل کامل داشته باشید.

صبح یا عصر، مسئله فرقی نمیکند چون همه چیز ثبت خواهد شدو این دستگاه به شما خواهد گفت فشارخون شما هنگام صبح سنجیده شده است یا در هنگام عصر

میزبان یا مهمان  کدامیک از دستگاه استفاده میکنند :

نکته بسیار جالب در حافظه M7 این است که حافظه برای دو کاربر قابل استفاده است پس با خاطری آسوده می تواتید به صورت اشتراکی از دستگاه فشارسنج خود بهره ببرید.پس انتخاب با شماست که میزبان دستگاه باشید یا مهمان .

دارای طراحی ظاهری و نرم افزاری کاملا مدرن :

آخرین مدل دستگاه فشارسنج شرکت امرن شما را غافلگیر خواهد کرد این دستگاه، دارای طراحی ظاهری و نرم افزاری کاملا مدرن و متفاوت نسب به سایر مدل های امرن می باشد.

بزرگ تر و شفاف تر بخوانید :

دستگاهی با صفحه نمایش (LED) بزرگ جهت افزایش وضوح و خوانایی شما طراحی شده است.

دارای قابلیت سنجش میانگین فشارخون :

دستگاهی برای تضمین و حفظ سلامتی شما 

فراتر از یک شعار این است که: بعد از خرید M7 دستگاهی در اختیار دارید که می تواند پس از بررسی تمامی مقادیر اندازه گیری شده در یک بازه زمانی مشخص، به شما میانگین فشارخون تان را نیز نمایش دهد.

روش اندازه گیری فشارخون کاربر :

روش اسیلوومتریک (سنجش بر اساس نبض های عروقی)

نوع و مدل نمایشگر دستگاه :

نمایشگر دیجیتال (LED)

محدوده اندازه گیری فشار کاف :

بین (0 – 299) میلی متر جیوه

محدوده اندازه گیری پالس :

بین (40 – 180) ضربان در دقیقه

محدوده اندازه گیری فشار خون :

SYS : 60 – 260 mmHG

 DIA : 40 – 215 mmHG

دقت اندازه گیری فشار خون :

+ – 3 میلی متر جیوه

دقت اندازه گیری نبض :

+ – 5 میلی متر جیوه

سیستم پر کردن هوای درون کاف :

توسط قطعه ای به نام پمپ برقی – کاملا خودکار

سیستم خروج هوای درون کاف :

توسط قطعه ای به نام شیر خروج هوا – کاملا خودکار

نوع و روش انتقال اطلاعات :

بلوتوث (BLUETOOTH)

منبع تغذیه دستگاه فشارسنج :

1 – چهار عدد باتری AA 1.5 

2 – آداپتور AC اختیاری (ورودی AC 100-240 ولت 50-60 هرتز 0.12 -0.065 A)

ماندگاری (طول عمر مفید) باتری دستگاه :

مناسب جهت حدود 1000 دوره اندازه گیری (باتری های قلیایی جدید)

” هنگام استفاده از حالت (AFIB OR AF) ممکن است تعداد دفعات کاهش یابد، زیرا یک نشانگر (AF) شامل 3 اندازه گیری منظم است”

دوره با دوام دستگاه (عمر مفید) :

مانیتور : 5 سال – کاف : 5 سال – آداپتور 5 سال

اندازه دور کاف برای نمایشگر :

220 – 420 میلی متر

اندازه کاف دور بازو :

(22 – 42) سانتی متر

حافظه دستگاه :

برای هر کاربر 100 جایگاه ذخیره سازی حافظه

وزن مانیتور :

460 گرم (بدون باتری) 

وزن کاف دور بازو :

(163) گرم

ابعاد مانیتور دستگاه فشارسنج :

191 میلی متر (W) * 85 میلی متر (H) * 120 میلی متر (L)

ابعاد  کاف دور بازو :

145 میلی متر * 532 میلی متر

ابعاد لوله هوا :

750 میلی متر

اقلام همراه :

یک عدد کاف کامفورت (کاف فنری)، دستگاه فشارسنج بازویی 

یک عدد دفترچه راهنما با شرح تمامی دستورالعمل های دستگاه

4 عدد باتری قلمی – 

یک عدد کیف پارچه ای جهت نگهداری دستگاه در هنگام عدم استفاده 

 

OMRON M7 دارای ورودی پورت آداپتور نیز هست و می‌تواند از برق به‌جای باتری استفاده کند. اما آداپتور همراه دستگاه ارائه نشده و باید به شکل جداگانه یک آداپتور 6 ولتی تهیه کرد. هنگام استفاده از آداپتور، بهتر است باتری‌ها داخل دستگاه نباشند.

 

ذخیره نتایج

فشارسنج بازویی امرن M7 از طریق بلوتوث می تواند، نتایج حاصل از اندازه گیری فشارخون را به اپلیکیشن Omron Connect ارسال کند. همچنین می توانید نتایج گذشته را ذخیره کنید . این امر امکان کنترل و بررسی تغییرات را به شما و پزشکتان می دهد و به بهبودی کامل بیمار کمک می کند. اگر فشارسنج روشن بماند، برای جلوگیری از تخلیه‌ی ناخواسته‌ی باتری‌ها، پس از ۵ دقیقه به شکل خودکار خاموش می‌شود و هنگامی‌که باتری‌ها ضعیف می‌شوند نشانگر باتری خالی روی صفحه چشمک می‌زند. در این حالت می‌توان تا چند دفعه‌ی دیگر نیز از همین باتری‌ها استفاده کرد تا اینکه نشانگر باتری ثابت شود. باتری‌های ضعیف باعث خطای اندازه‌گیری می‌شوند و برای اینکه دستگاه بتواند به دقیق‌ترین شکل ممکن فشار را اندازه‌گیری کند، باید باتری‌ها را به‌موقع تعویض کرد.

فشارسنج امرون همراه با کاف خود در حدود ۴۰۰ گرم وزن دارد و با ابعاد ۱۰۴ × ۸۴ × ۱۲۹ میلی‌متری، می‌توان آن را داخل کیف و چمدان گذاشت و با خود به مسافرت برد. برای حمل و نگه‌داری آسان‌تر دستگاه یک کیف همراه آن ارائه شده است.

چرایی و مزایای خرید از سایت بیورر :

این سایت سورس اصلی ارایه کالا روی اینترنت در کشور است

ما همواره در حال کنترل قیمت  و ارائه گارانتی اصلی هستیم

کالای ارسالی ما نو و آکبند با شرط اخلاقی و شروط فنی میباشد

تعویض کالا (به شرط خرابی از مبدا ) امکان پذیر است

امکان تحویل فوری از 10 دقیقه تا حداکثر 2 ساعت در تهران مهیاست

پس از خرید امکان شارژ کیف پول الکترونیکی برای خریدهای بعدی پییش بینی شده است

ما تنها مرکز جوابگویی تخصصی سوالات و راهنمایی فنی کالای بیورر با بیش از 13 سال سابقه هستیم

بعد از خرید همچنان در کنار شما و با شما می مانیم

 

مشخصات فنی فشار سنج دیجیتالی بازویی برند امرن مدل M7

  • دارای قابلیت ذخیره نتایج اندازه گیری
  • دارای فن آوری Intellisense
  • دارای قابلیت تشخیص فیبریلاسیون دهلیزی(AFib)
  • دارای کاف مناسب برای افراد با دور بازوی ۲۲ تا ۴۲ سانتی متر
  • قابلیت سه اندازه گیری متوالی فشارخون در فاصله ۳۰ ثانیه
  • دارای نکته تمایز برای فشارسنج بازویی امرن M7 با دقت بالا در اندازه گیری با سنسور های هوشمند
  • دارای ۹۰ حافظه جهت ثبت نمایش همزمان نتایج قبلی و جدید بر روی نمایشگر

جهت مطالعه بیشتر مطلب فیبریلاسیون دهلیزی اینجا را کلیک کنید

جهت مطالعه در مورد علل ایجاد فیبریلاسیون دهلیزی اینجا را کلیک کنید

جهت مطالعه بیشتر در مورد پره - اکلامپسی اینجا را کلیک کنید

جهت مطالعه در مورد علل و خطرات پره اکلامپسی اینجا را کلیک کنید

 

برای اطلاعات بیشتر می توانید این محصول را در سایت اختصاصی آن مشاهده نمایید.

مشخصات اضافی محصول فشارسنج دیجیتال بازویی امرن مدل M7

مشخصات
ملاحظات تخصصی
مشخصه الکتریکی : کرکرد با باتری قلمی
ابعاد : ۱۰۴ × ۸۴ × ۱۲۹ میلی‌متری
رنگ : طبق عکس موجود در سایت
استاندارد اروپا : CE و FDA امریکا دارد
مدت گارانتی : 36 ماه گارانتی دارد
کاربرد محصول : بیماران قلب و زنان باردار
قابلیت ویژه کالا : دارای سخت افزار با کیفیت برای سنجش دقیق و سریع
در مورد این محصول : محصول جنرال کمپانی امرن
شرکت گارانتی کننده : پایکار بنیان طب
وزن : 600 گرم
ساخت : ویتنام به سفارش امرن ژاپن
ارتباط با فروشگاه
تماس با بخش فروش : 02188345015
شماره واتس آپ پیگیری : 09338397214
صفحه اینستاگرام : www.instagram.com/iranbeurer
گارانتی
سه سال :
سایر محصولات مرتبط با این محصول
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×