با اوجگیری مجدد کرونا استفاده از ماسک را جدی بگیرید(خرید ماسک)

شرایط گارانتی برند بیورر و سایر برندها

تمامی محصولات برند بیورر شامل گارانتی شرکت آرمین درمان می باشند.

محصولات زمستانی یکسال و بقیه محصولات بیورر شامل دوسال گارانتی هستند.

مشتری محترم و مصرف کننده کالای برند بیورر :

الف- در صورت قابل استفاده نبودن کالا (اگر با تایید کارشناس ما دستگاه پلمپ است)با تماس مشتری با دفتر سایت این کالا عودت داده شده و ظرف 7 روز وجه مربوطه به حساب مشتری برگشت داده خواهد شد. دقت بفرمایید که الزامات و مسولیت گارانتی کالای بیورر در هر حال بعهده شرکت صادر کننده آن (شرکت آرمین درمان)میباشد.

ب - در صورتیکه بخش خدمات پس از فروش شرکت آرمین درمان به هر علت از انجام تعدات قانونی خود در قبال ارایه خدمات به کالایی که دارای کارت گارانتی میباشد استنکاف نمود،مصرف کننده میتواند مراتب تخلف را از اینجا با اعلام شکایت خود به اطلاع سازمان حمایت از مصرف کنندگان برساند.بدیهی است وفق قانون حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان،سازمان مربوطه جوابگو و احقاق کننده حق مسلم مشتری در اینگونه موارد میباشد.

آدرس بخش خدمات پس از فروش برند بیورر : تهران - خیابان کریمخان - خیابان سنایی - کوچه 13 -شماره 34 - طبقه دوم شماره تلفن : 88864810-021

لطفا دقت فرمایید :

مراجعه سایر برندهای غیر بیورر به این مرکز ممنوع است( سایر برندها خودشان مرکز گارانتی مجزا دارند)

لطفا برای خرید بهتر و مطمئن تر قبل از خرید برگه مشخصات کالا و زبانه مشخصات اضافی کالا را بدقت مطالعه بفرمایید،همچنین قبل از خرید کالا به شرایط ارسال و مرجوعی کالا (اینجا)توجه ویژه مبذول فرمایید.

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×